קמינים יוקרתיים ריהוט מושלם לשדרוג עיצוב הבית

ספות לסלון מעור

מדינת ישראל אינה מאופיינת במזג אוויר קר מאד, גם לא בשיא עונת החורף ולא באיזורים צפוניים או דרומיים במיוחד. זו הסיבה שלרוב לא נמצא קמינים בבתים כאן בארץ. יחד עם זאת קמין בדרך כלל משרה אווירה מיוחדת, קסומה ויוקרתית בבית ולכן אנשים רבים מעדיפים את הקמין כאמצעי חימום בבית שלהם, גם אם האיזור שבו הם גרים לא נחשב כקר במיוחד. קמינים יוקרתיים הופכים את החלל שבו הם מותקנים למיוחד במינו וכל מי שנכנס אל הבית מרגיש כאילו נכנס אל בית שיש בו ריהוט יוקרתי ולא עוד בית רגיל כמו שאר הבית באותה העיר, אותה השכונה ואפילו באותו הרחוב.

קמין הוא גוף חימום אשר מקרין חום נעים ועידן שכמובן ניתן לוויסות על פי הטמפרטורה הרצויה והמועדפת על בני הבית ובני המשפחה. בימי החורף הקרים נעים מאד להתקבץ סביב הקמין, ליהנות מהחום שהוא מקרין ולנוח בשלווה בסמוך לו עם כוס תה או שוקו חמים, ספר לקרוא או שמיכה להתכרבל בה. היתרון הגדול של הקמין בתור גוף חימום הוא שהחום שלו מורגש גם לחלקים המרוחקים ביותר של הבית וכך כל הבית כולו הופך לחמים ונעים ואין ספק שכיף ונעים להיכנס אליו, בזכות הקמין. הקמין דורש התקנת ארובה הפולטת חום ואדים אל מחות לבית, דרך התקרה בדרך כלל, כך שגם מי שנמצא בחדרים הממוקמים בקומה גבוהה בבית נהנה מהחום שמוקרן לכל אורכה של הארובה.

IMG_2468

קמין והקשר שלו אל ריהוט יוקרתי

כאמור, קמין משרה אווירה יוקרתית בכל בית שבו הוא נמצא. כאשר נוסיף לכך את העובדה שהמחירים של קמינים אינם זולים ביחס לגופי חימום אחרים, הרי שהקמינים נחשבים לפריטי ריהוט יוקרתיים בעצמם. כיום ניתן למצוא מגוון גדול מאד של קמינים שיתאימו לכל סגנון עיצובי ולכל טעם אישי והעדפות אישיות של הלקוחות וכך ניתן להתאים את הקמין לפריטי הריהוט היוקרתי שכבר נמצאים בבית, בדרך כלל בסלון ו/או בפינת האוכל או פינת המשפחה. מי שמעוניין להתקין קמין בבית שלו יפנה בדרך כלל אל חנויות של פריטי ריהוט יוקרתיים ואין ספק ששם יוכל להתרשם ממבחר גדול של קמינים יוקרתיים שיתאימו לבית שלו ולריהוט שלו.

IMG_2307

למרות שיותר ויותר אנשים בשנים האחרונות מתקינים קמינים בבית שלהם, עדיין נחשבים הקמינים לגופי חימום מיוחדים ויוקרתיים ולא כל אחד יכול לקנות אותם. כדאי לקחת בחשבון שגם התקנת הקמין עולה לא מעט כסף וישנן כמה פעולות של תחזוקה שוטפת שחשוב מאד להקפיד לבצע אותן בזמן על מנת לשמור על תקינות הקמין ועל בטיחות השימוש בו לאורך זמן ארוך ככל האפשר. יחד עם זאת מי שיש לו קמין יעיד על כך שהחום שמקרין הקמין נעים במיוחד לכל המשפחה.

Exclusif Oui. Nouveauté Oui. Une [ Maison comprenant au rez-de-chaussée : 3 pièces [ Maison mitoyenne d un seul coté sur sous sol composée d une entrée,un grand séjour, cuisine et sanitaire. cialispascherfr24.com A l étage un [ Maison de plain pied indépendante située à la sortie de Nevers au fond d'une impasse comprenant un vaste séjour avec [ Maison sur sous sol enterré, composée de 3 chambres et un bureau, un terrain.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *