טיפים שימושיים לסטיילינג לבית

סלונים מעוצבים

האם ישנה אפשרות לשדרג את מראה פנים הבית תוך יום אחד בלבד ואם כן כמה זה יעלה לנו? האם עיצוב פנים הבית הוא באמת נושא יקר אשר מוגדר כאחת המותרות היוקרתיות ביותר?

הקושי שלנו לחשוב פשוט ופשוט לחשוב הוא אחד הנושאים והסיבות המרכזיות אשר מביאות אותנו לנטיות בזבזניות והוצאות כבדות. רובנו מתקשים לראות את האפשרויות הפשוטות לעיצוב הבית, אלא אשר במקים רבים יעשו חסד ויעניקו חן לעיצוב החללים השונים בבית, הרבה יותר מפעולה של מייק אובר כללי ומאסיבי.

שמיעת ערב רב של דעות זהות ומיתוסים שונים של קהל הלקוחות הפרטי בתחום עיצוב הבית, שכלל לא מעט טרוניות על המחירים היקרים של הריהוט ופריטי העיצוב, גבר הצורך להראות ולהוכיח עד כמה קלה, פשוטה ומהירה, יכולה להיות פעולת סטיילינג ועיצוב הבית.

חשוב להבין שדווקא הנגיעות הקלות באזורים השונים בבית הם אלה שיחוללו את השינוי ולא הסלון היוקרתי שקורץ לכם מחלון הראווה.

כך תשדרגו את הסלון בכמה דקות בלבד

אז מאיפה מתחילים?

שולחן הסלון למשל או שולחן הקפה, כפי שאנו נוהגים לקרוא לו הוא אחד הרהיטים הכי פחות מוערכים בחדר, שולחן הקפה מונח באמצע החדר בתור ברירת מחדל ומשמש סוג של חיץ בין הספות לבין שידת הטלוויזיה.

שדרוג שולחן הקפה על ידי חיפוי זכוכית עילי או הדבקת אפליקציה מיוחד בהתאמה לחומר הגלם ממנו עשוי השולחן ייצור משולחן הקפה מעשה אומנות שייצור שינוי מיידי.
פריטים משלימים – אגרטלים, כדים, סלים עמוסי פרחים מלאכותיים, כרים רכים יוסיפו עניין וביתיות בסלון ויעניקו שינוי משמעותי תוך דקות ספורות ובעלויות נמוכות.

krinizi_1
קיר אומנותי – מדבקות אומנותיות הקיימות ומיוצרות היום במגוון סוגים, סגנונות ואפילו בהתאמה אישית על פי הזמנת הלקוח, הם הדבר הגדול הבא בתחום עיצוב הבית. בוחרים, מזמינים, מדביקים, והסלון שלכם שינה את צורתה באופן דרסטי. רבים מבעלי הבית אוהבים את מראה ה"קעקוע" הקלאסי ויוצרים מראה של חלל אומנותי אצלם בסלון במחירי שלא עולה על כמה מאות שקלים ( עלות של מדבקה גדולה מאוד).

מראה של חדר שינה גדול יותר בעשר דקות

החלפת הוילונות והמצעים ויצירת ניגודיות בין גווני חדר השינה עצמו לבין המצעים והוילונות יצרו אשליה של מראה חדר שינה "עמוק" יותר ובכך גם גדול ומרווח יותר.

עוד אופציה היא לשלב מראות במראה צלול ועיצוב נקי בחדר השינה ללא מסגרות כבדות. השתקפות חדר השינה במראה יוצרת אשליה של המשכיות ובכך "מגדילה" את חדר השינה, בייחוד בחדרי השינה הקטנים שמאפיינים את הבנייה החדשה בבתי המגורים המשותפים.

office888_15

Formation roadéo, service low, cost de location de voiture et ainsi de plus recours. https://www.cialispascherfr24.com/ Nitraten erhöht das risiko von auftretenden nebenwirkungen ist bei der einnahme von mehr als mg sildenafil.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *