טיפים לעיצוב חדר השינה

עיצוב חדרי השינה הוא עולם ומלואו הוא מלא בערב רב של טיפים ואפשרויות עיצוב הכוללים מגוון רחב של התאמות וסגנונות לכל מטרה, כל אופי, מבנה או גודל. חשיבות עיצוב החדר נובעת דווקא מהבסיס העיצוב ממנו כדאי להתחיל את ראשית העיצוב, ממש כפי שמתחילים לפתח כל רעיון.

אותו בסיס עליו אנחנו מדברים נסמך על מעטפת החדר ועל הפריטים שאנחנו פחות רואים או נותנים עליהם את הדעת, כמו, מזרונים, קירות, וילונות, וכיוצא באלה. מול פריטים אלה ומנגד להם אנו בורחים לקחת על עצמנו שינוי פחות הגיוני הנסמך על הריהוט הגדול, כמו: המיטה הזוגיות, השידות וארון הבגדים. אלמנטים, אינן חשובים פחות, אבל כאמור כדי ששינוי אמיתי יחול יש להתחיל מהבסיס והשורש.

בהמשך נדון על אותם פריטים אשר חומקים מעיננו אבל יכולים לחסוך לנו לא מעט זמן וכסף בדרך לשינוי ו/או לרענון חדר השינה.

עיצוב קלאסי ונקי – קירות וטקסטיל זה כל מה שאתם צריכים
טקסטיל ומערכות משלימות לעיצוב חדרי השינה הם מערכות בלתי נפרדות מעיצוב הפנים של החדר וזאת מאחר שמבטאים את האווירה ובולטים על פני השטח הרבה יותר מבולטות הריהוט הגדול. השפעת הטקסטיל והפיכתו לביג דיל בחדר יהפכו את ההשקעה שלכם על עיצוב הפנים לזמינה ומשתלמת יותר ויצרו תחושה של שינוי ורעננות בחדר כמעט מידי יום, דווקא בחירת מצעים ובדים מיוחדים בעלי סגנון אותנטי ייצרו את האווירה הרעננה באופן משמעותי יותר מאשר הריהוט הגדול והבולט יותר לכאורה.

אלמנט של מים – מראה של רוגע ושלווה בחדר השינה

 

החלטתם להשקיע במיטה חשבו על עוד כמה אלמנטים מלבד אלמנט הצבע החום אגוזי שרציתם לקחת. מאפיינים של מים בצידי המיטה יעניקו לחדר השינה תחושה של רוגע וכניסה לעולם פרטי משלכם. כיום נפוץ מאוד להכיל בתוך המיטה עצמו אקווריום או מערכות דמויות אקווריומים להפיכת החדר לאוקייניה שלמה בעלת עומקים וגוונים המשפיעים על גוון הקירות ונראות החדר כולו. משחקים של אור וצל אותם ניתן להשיג דרך אלמנט המים ותוספות נדרשות, הן לעיתים כל מה שצריך כדי ליצור מהפך עיצובי בחדר השינה.

איך בוחרים מזרון בהתאם לעיצוב החדר

 

מזרון כאלמנט עיצובי? כמובן! מזרונים איכותיים ניתן למצוא מכל הגדלים והסוגים, יותר מכך, גודל המזרון והעובי שלו, משפיע באופן משמעותי על עיצוב החדר. חשוב מאוד לקחת בחשבון את גובה המיטה ועובי המיטה טרם בחירת המזרון ולבחון את המראה הכללי המוערך של החדר בבחירת מבנה המזרון עצמו. מזרון עבה יגביה את המיטה באופן משמעותי ועלינו לקחת זאת בחשבון ולהבין האם סוג כזה של מראה יתאים לנו ולמראה הכללי של החדר. קיימים מזרונים המכילים בתוכם תאורה, מזרונים כאלה ישדרגו את מראה המיטה.

אלמנט נוסף שניתן להכניס לתוך המזרון הוא תאורת הלד. היצירתיים שבינכם יוכלו להיעזר בשירותי מעצב ולתפור את התאורה אל תוך המזרון באופן שייצור תאורה חלשה מתוך המיטה עצמה בחדר השינה – עיצוב שישדרג את מראה חדר השינה וימנע מכם ליפול על חפצים קטנים בדרך לשירותים כשתתעוררו בלילה.

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *